ALTINOLUK’TA ÇALIŞMALAR HIZ KESMİYOR

ALTINOLUK’TA ÇALIŞMALAR HIZ KESMİYOR

ALTINOLUK’TA ÇALIŞMALAR HIZ KESMİYOR

 

Altınoluk Belediyesi’nde çalışmalar aralıksız devam ediyor. Büyükşehir Yasa Tasarısının TBMM’den geçmesinin ardından belde belediyelerin kapanacak olmasının kendilerinin çalışma azmini etkilemediğini belirten Başkan Özpolat, “Bütün personelim aynı azim ve kararlılıkla çalışmalarına devam ediyor” dedi.

 

Altınoluk Belediyesi’ne bağlı Fen İşleri Birimi personeli, olası sağanak yağışlar için tedbirlerin alınmaya devam ettiğini, kapalı ve açık yağmur suyu kanal çalışmalarının aralıksız sürdüğünü belirttiler.

 

Geçtiğimiz günlerde Körfez bölgesini etkisi altına alan sağanak yağışın Altınoluk’u etkilememesinin en önemli nedenlerinden birisinin önceden alınan önlemler olduğunu belirten Fen İşleri personeli, Başkan Özpolat’ın talimatları doğrultusunda Narlı bölgesine 1 adet kapalı yağmur suyu kanalı yapım çalışmasının devam ettiğini söyledi.

 

Altınoluk’ta alt yapının herhangi bir sorun yaratmamasına rağmen çalışmalarına devam ettiklerini ve alt yapıyı imkânlar ölçüsünde daha güçlü duruma getirdiklerini belirten Altınoluk Belediye Başkanı Mimar Hasan Özpolat, “Şuan Narlı bölgesinde 1 adet kapalı menfez çalışması devam etmekte. Bunun yanı sıra sanayi bölgesinde 500 mt. uzunluğunda açık menfez yapımı gerçekleştirildi. Altınoluk Belediyesi olarak bir yandan eksiklerimizi giderirken diğer yandan da mevcut çalışmalarımızı daha kapsamlı hale getirmeye devam ediyoruz” dedi.

Güncelleme Tarihi: 01 Nisan 2013, 15:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER