BAŞBAKAN ERDOĞAN’I KARŞILAMAK İÇİN HER BELDE VE KÖYDEN OTOBÜSLER KALDIRILACAK

BAŞBAKAN ERDOĞAN’I KARŞILAMAK İÇİN HER BELDE VE KÖYDEN OTOBÜSLER KALDIRILACAK
 AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayip Erdoğan’ın Pazar günü ilk kez Balıkesir’in Edremit ilçesinde düzenleyeceği miting öncesi hazırlıklar sürerken, her köy ve beldeden otobüsler kaldırılacağı açıklandı. 
  Sayın Erdoğan’ın Edremit’i onurlandırmasının ve sorunları yerinde görmesi anlamında büyük bir şans olduğunu belirten AK Parti İlçe Başkanı Harun Yüzüak, “Genel Başkanımız, Balıkesir ve Edremit’e özel önem vermektedir. Her akşam düzenlediğimiz köy ve mahalle gezilerimizde yoğun ilgi karşılayan halkımız, bizi bağrına bastı. Vatandaşımızın yerelde de, AK Parti’ye olan, özlemini gösteriyor. Gurur duyduk. Sayın Başbakanımızın gezisi için büyük uğraş veren, başta genel başkan yardımcımız Edip Uğur olmak üzere,  tüm bölge milletvekillerimize, belediye başkanlarımıza parti teşkilatlarımıza teşekkür ederim.”dedi. Belde, mahalle ve köy gezilerine Kadıköy Belediye Başkanı Hasan Özel'de katıldı.
  BALIKESİR VE EDREMİT MİTİNGİ İÇİN OTOBÜSLER KALDIRILACAK
  Bu arada Başbakan Recep Tayip Erdoğan’ın Cumartesi günü Balıkesir’deki mitingi için Edremit AK Parti İlçe Başkanlığı önünden saat 10:00’da Balıkesir’e, Pazar günüde Edremit’teki miting öncesi ilçenin tüm belde ve köylerinden saat: 11.00’de Şehit Hamdibey Meydanı’na otobüsler kaldırılacağı açıklandı.(
Güncelleme Tarihi: 27 Şubat 2013, 19:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER