EDREMİT AK PARTİ, EĞİTİM BİR- SEN’İ ZİYARET ETTİ

EDREMİT AK PARTİ, EĞİTİM BİR- SEN’İ ZİYARET ETTİ
Balıkesir’in Edremit ilçesi Ak Parti İlçe Başkanı Harun Yüzüak ve yönetim kurulu üyeleri, Memur-Sen'e bağlı Eğitim-Bir-Sen Sendikası Edremit Temsilcisi İsmail Damar’ı ziyaret etti. 
  3 Mart günü Edremit gelecek olan AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın mitingine davet eden Yüzüak, “Bu kapsamda sivil toplum kuruluşlarımızı ziyaret ediyoruz. Eğitimciler Birliği Sendikası ülkemizdeki sivil toplum kuruluşları arasında yeri ve misyonunu biliyoruz. Özellikle demokratikleşme, sivilleşme önündeki engellerinin kaldırılması noktasında duruşu ve tavrını takdirle karşılıyoruz”dedi.
  Damar’da, “İlçemizde Başbakanımızı ağırlamaktan onur duyuyoruz. Üzerimize düşen her türlü göreve hazırız” şeklinde konuştu.
  Kamuda kılık kıyafet konusunda dayatmaların son bulmasını arzu ettiklerini ifade eden Damar, “ Başbakanımıza, genel merkezimiz tarafından toplanan 12 milyon 300 bin imza teslim edilecek. Gelişinde fırsat bulabilirsek tabanın bu isteğini Başbakanımıza iletmek istiyoruz” şeklinde konuştu.
  Ziyarette, Kadıköy Belediye Başkanı Hasan Özel, İl genel meclis üyesi Ümmet Gökdağ ile Ak Parti başkan ve yönetim kurulu üyeleri ile Eğitim-Bir Sen yönetim kurulu üyeleri Nazan Özateş, Nurullah Demir, Hasan Zörer, Mehmet Karabulut, Ahmet Duran Taş, Muharrem Yenigün, Sağlık-Sen Başkanı Oğuz Türker, Kasım Uğur, Büro-Memur-Sen Temsilcisi İsmail Demirbacak'da hazır bulundular
Güncelleme Tarihi: 28 Şubat 2013, 22:20
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER