EDREMİT'TE BİR BU EKSİKTİ.

BİR KİŞİ BAYRAK DİREĞİNE ÇIKTI. PARA PUL İSTEMİYORUM. DEMOKRASİ İSTİYORUM DİYE BAĞIRDI. POLİS İNDİRMEK İÇİN ZOR ANLAR YAŞADI

EDREMİT'TE BİR BU EKSİKTİ.
- BAYRAK DİREĞİNDE İNTİHAR GİRİŞİMİ…
-33 YAŞINDAKİ ALKOLLÜ GENÇ, İŞ YADA PARA İSTEMİYORUM, DEMOKRASİ İSTİYORUM DİYE BAĞIRDI
 
 
 
  Balıkesir'in Edremit ilçesi asayiş olayları ile dolu dolu bir gün yaşadı. Trafik kazaları, Belediyeye düzenlenen operasyon derken, Bayramyeri'nde çatışma ve akşamı da intihar girişimi ile ilçe asayiş olaylarının eksik olmadığı ünlü Adana'yı hatırlattı.
 
Edinilen bilgiye göre,  İlçe meydanındaki bayrak direğine tırmanan alkollü genç, Demokrasi istiyorum diye bağırırken polislere zor anlar yaşattı.
 İlçenin Şehit Hamdibey Meydanı'nda bulunan ışıklı kavşaktaki dev bayraklı metal direğe tırmanan 33 yaşındaki Ulaş D. isimli genç, Mobese kamerasına yakalandı. İlçe Emniyet Müdürlüğü'nün haber merkezi görevlisi yakın ekiplere anons yaparak, bir şahsın direğe tırmandığını bildirdi. Kısa sürede meydana giden polis ekipleri, Ulaş D'in aşağı inmesini istedi. Uyarıları dinlemeyen ve alkollü olduğu gözlenen kişi, aşağıda toplanan meraklı vatandaşlara bağırarak, Ben para ya da iş istemiyorum. Ben ülkede demokrasi istiyorum. Bu sistem kötü dedi. Sürekli konuşan ve söylediklerinin çoğu anlaşılamayan adam, yaklaşık 20 dakika boyunca polislerin ikna çabalarına kayıtsız kaldı.
ardından ise yavaş yavaş ve dikkatli biçimde aşağı inmeye başlayan kişi intihar girişimini sonlandırırken aşağıda biriken kalabalığa el hareketi yapıp hakaretler ederek zemine ulaştı. Polislere de kısa süreli zorluk çıkartan kişi, olay yerinde bekleyen ambulansa bindirilerek Edremit Devlet Hastanesi'ne götürüldü.
Güncelleme Tarihi: 15 Mart 2013, 22:59
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER