ROMAN DERNEK BAŞKANI ZIMBA’DAN MESAJ

ROMAN DERNEK BAŞKANI ZIMBA’DAN MESAJ
Silahlı kavgayı ayırmaya çalışırken göğsünden kurşunlanan Edremit Roman Kültürünü Yaşatma ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Tufan Zımba, tüm sevenlerine teşekkür etti.

  Geçtiğimiz hafta ilçenin İbrahimce Mahallesi’ne yaşanan silahlı kavgada, tarafları ayırmak için araya giren ve göğsüne isabet eden kurlunla ağır yaralanan Edremit Roman Kültürünü Yaşatma ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Tufan Zımba, Kadıköy beldesindeki özel hastaneye kaldırılarak ameliyata alınmıştı. Yapılan cerrahi müdahalenin ardından bir süre yoğun bakım ünitesinde yaşam mücadelesi veren Tufan Zımba, hayata tutunarak yoğun bakımdan çıkartıldı ve hasta odasına alındı. Hastanede, İHA muhabirine konuşan başkan Zımba, hastaneye kaldırıldığı günden beri kendisini yalnız bırakmayan tüm sevenlerine teşekkür etti.

  Kaymakam Osman Tunç’a, Belediye Başkan Vekili Fatih Çağlar’a, İlçe Emniyet Müdürü Nadi Ünver ile emniyet mensuplarına, eş, dost ve akrabalarına, dernek yöneticileri ile üyelerine ve tüm sevenlerine ilgilerinden dolayı teşekkür eden Edremit Roman Kültürünü Yaşatma ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Tufan Zımba, “Beni böyle bir günümde yalnız bırakmayan tüm sevenlerime teşekkür ederken, yaşanan bu üzücü olayın bir an evvel aydınlatılması için elimden gelen her şeyi yapacağım. Ben bu konunun takipçisiyim. Suçlular cezasız kalmamalı. Sağlık durumum her geçen gün iyiye gidiyor. Yakın zamanda taburcu olacağım” dedi.

Güncelleme Tarihi: 27 Şubat 2013, 19:16
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER